Kavelnummer 1150: Giuseppe Castiglione (1829 - 1908).

Groot olieverf op doek "de drie musketiers" naar Maurice Leloir. Gesigneerd en gedateerd Giuseppe Castiglione - 1898. 173 x 190 cm.

BIEDGEGEVENS

Bied informatie
Minimum volgend bod € 1.200,00
Opgeld (incl. BTW) 22,5%
Aantal biedingen 0

Datum start12-9-2017 16:43:00
Datum einde5-10-2017 08:30:00
Veiling sluit over12 dagen 2 uur 41 minuten
46% Complete

Login

Ingelogd blijven