Kavelnummer 1148: 5-Delig kaststel, Qianlong

China 18e eeuw. Met blauw decor van vogels en bloemen. Vazen zijn van uitzonderlijke hoogte en staat. 1 deksel beschadigd, verder puntgaaf. 41 x 15,1 cm.

BIEDGEGEVENS

Bied informatie
Minimum volgend bod € 1.500,00
Opgeld (incl. BTW) 22,5%
Aantal biedingen 0

Datum start12-9-2017 16:43:00
Datum einde5-10-2017 08:30:00
Veiling sluit over12 dagen 2 uur 42 minuten
46% Complete

Login

Ingelogd blijven